Adam5811 November 14, 2016

Zlín ünnepli fontos győzelem az olimpiai szünetet, és belép tagjaként a hat legjobb Tipsport Extraliga, Trinec nyerni még segített extra liga bemutatkozó cél David Musil, követője a híres család.

Előzmények rájátszásban dinamó van töltve.

Pardubice előtt saját tömeg egyeztet a nyolcadik Liberec és megszilárdítani a hetedik. Rams folyamatosan veszít egy ponton túl, úgy gondolja, a közvetlen megközelítés a play-off.

A győztes gól után Matej Beran. Hit nyolcadik alkalommal a szezon.

Win Chomutov szükség, és hogy hazai pályán SD Arena látta utoljára Litvinov.Pirates szeretnék, hogy előre az előzetes fordulóban a rájátszás, de annak ellenére, hogy az idők vezetett, csak egy pont.

Verva nyerte a razziák, két pont segített neki az első lövés Frantisek Lukes ellen testvérei István karrierjét. “Lehet, hogy veszek egy sört, hogy az egyik cél, megyek.”

A mérkőzés felajánlott két extra liga góllövő debütál: Litvínov, és Chomutov Lukas Douděra Simon Szathmáryho. Otthon

Vítkovice negyedik győzelmét nem jöttek haza, és Brno 0: 2-re esett, amikor Martin Nečas mindkét gólon volt. A második nulla a cseh első osztályban szerzett Marek Langhamer.

Mi a baj Vitkovice bizonyult Hradec.

A negyedik győzelem a sorban nyerte a Mlada Boleslav, amely hazai pályán elherdálta egy esélyt, hogy ugrani az első tízbe.Hradec segített előnyüket legrégebbi extra liga játékos Jaroslav Bednart.

A győzelem is ünnepelte extraleague vezetője Pilsen, az utolsó előtti Jihlava adott hat gólt köszönhetően hárompontos hozzájárulás védő David szemüveg, más néven az ő önzetlen játék – január uralja a statisztikát Radegast Index .

48th bezárja a hetedik fordulóban mérkőzés február 26., amikor Sparta megengedett az O2 Aréna Olomouc.

A CEZ Arena fontos párbaj megfelelnek szomszédok az asztaltól. Az első nagy esélye volt a vendégek, de Krenželoka söpör Kacetl. Pardubice van felbátorodva egészen röviddel az első sziréna, Poulíček veszélyesen égetés a levegőben. A cél megvárja, amíg a 27.perc, amikor a kék vonalon tolta átkozott Pyrochta.

kompenzáció rendezett francia Sacha Treille az Liberec kapus eltérített PowerPlay Tomášková kalapácsütés. 40. perc: gyors 1 – Mref döntő este szerezte a harmadik periódusban otthon Beran, a cél nem talált választ, vagy White Tigers során hosszú játék nélkül kapus. Dynamo segített egy jól felépített cél, bot becsapott Pyrochta.

Verva mehet előre, miután egy nagy lehetőséget Kubát, a bankár, de legyőzte mesés mitt műtét Stepan Lukes. A Vantuch és a Pirates 1: 0-os ellentámadása lőtt. Mert Litvinov leveled időben 18:44 Marek Ruzicka, mikor vette power play labdát Frantisek Lukes.Chomutov visszanyerje az elvesztett vezetést a második időszakban, a védelmi Verva hengerelt Vladimir Ruzicka és elküldte a korongot Kantorová blokkoló.

Litvinov majd segített vissza a mérkőzés további használatát túlerő, először testvére ellen szerzett egy vidám áramlási Lukes. A kalózok 54 percen át vezetettek, Kathora Burnett Szathmáry-t. A vendégek kényszerítettek egy hosszabbítást, köszönhetően Doudera-nak, aki a cél földjén egy kék lövést kapott. A lövöldözésben szerzett csak Litvinov január megerősítések – Rózsa Mikus.

Eredmény megnyílt a 14. percig akciót csukló Pilsen veterán Kratěna Nacala és kecses kört károkat. Ő fokozatosan épített egy öt gólos vezetést.A duzzasztómű, amely ellen tehetetlen volt és junior képviselő Kořenář Jihlava ketrecben részt kivéve Kratěna még Indrák, gulyás, és Kracík Schleiss.

Jihlava aggódott, még a hét hatalmi játékból sem jutott ki. Cél de végül megadta a kék a hit védelmezője Stříteský és 57 percről 1: 5. Az utolsó szó azonban már Plzen, hátba Martin Straka lezárjuk az eredmény egyértelmű meccs után óriási kombináció között Kracík Jones és a lezáró Denis Kindle.

Jiri Hanzlik (Pilsen): „Mint minden játék már Jihlava kemény ellenfél. Biztosan kétharmaduk nem jobb csapat. De hatékonyabb voltunk. Ha Jihlava megváltoztatta az esélyeit, valószínűleg egy másik fejlesztés lenne.Jól játszottunk a harmadik periódusban és célokat tűztünk ki. Svoboda nagyszerű volt és megtartotta a meccset. “Mlada Boleslav aktívan kezdett, és már a hetedik percben Orsavy vezetésével járt. De egy ideig nem figyelték Bednárt, aki megerősítette az utolsó napok kitűnő lövését – négy gólt adott két macska számára. Olympionika Maxwell kis csapást csapott a beton körül. Az első harmad után az eredmény 1: 1 volt. A Hradecký részvételi aránya Kukumberg volt a szabályos Kukumberg játékidő közepén, csak 102 másodperccel később, Plánek lett. Vladimir Khyos tesztelői megpróbálták megfordítani, a harmadik időszakban pedig nagyobb esélyeket teremtettek. Az egyetlen gól 52 perc alatt Lenc lett.De nem több, hogy a Young Boleslav hiányzott.

Impact mérkőzés elítélte hét perc, ami után Nečas derék telt VÍTKOVICE kanadai védelmi Mallet meglepő pillanata közelebb rúd kapus Dolejš túllépni. 2: 0 az üstökös sikerült emelni, mielőtt az első szünet Hynek Zohorna, és segített neki Nečas. Brno létrehozott további esélyeit, míg a hazai csapat a támadó meglehetősen bosszús.

A szimbólum tönkre őket 31 percig, amikor Kurovský miközben égetés a nyitott kapu, de a játékvezetők fütyülni egy támadó játékos állt az előtérben. Rider hiába próbált gólt kapcsolati cél Comet ismét ellenére lehetőségek Stencel, Kratochvil és Vincour nőtt a vezetést. Miután a vendégek (Vincour), és bekopogott egy sáv.Nem kellett, hogy szomorú, ráültetéséért a mérgezés három pont jár a győzelemért 2 0

Kezdőlap Zlin az első percében, de ez volt az első, aki acélgyártók beváltása. Miután Kasik nagy eséllyel elfoglalta Martin Růžička-t Třinec-ben, Šlahař sikerült. 11 perc elteltével ben kiadott egy szép labdát, hogy a szélén a gyűrődés lett Bukarts. Az első harmadban kiegyenlített Musil és 2: 1 Třinec fordult a kereszteket a második harmadik Růžička. Zlínský kapus Kašík nem ad lehetőséget a megfelelő lövés alatt a felső pole.

A Rams nem adták fel, 41 perc után a hatalmi játék, hogy tegyen lépéseket Bukartsově Honejsek. Felkelésük végül a második góljával 55:44 Šlahař véget ért, Ondráček befejezte a végeredményt.A Steelmakers a 2: 4-es helyzetben próbált tenni valamit a kapus nélkül, de az erős lövési előny nem segített nekik pontokat szerezni.