Adam5811 November 8, 2016

James talán részben engedett a nyomásnak az elvárás, hogy minden bizonnyal szombat este lesz a hetedik ember a történelem, a verseny, amelyet METU alázatos. Ezen kívül, mint a legfiatalabb. A aggódik. Az év első felében ő maradt kilenc pont a végén a harmadik része egy emelést csak 18 pontot rajtuk maradt. Meg kellett őket 25.

„kergetve pontokat. Elvesztettük és ez rosszabb, mint hogy nem tudok egy mérföldkő, „mondta a meccs után a Cleveland Oklahoma City .

És anélkül, hogy James bőre túl sok, vagy nem vezet a többi csapat. Isaiah Thomas hozzáadott 24 pont Cavaliers. Jae Crowder 17 pontot és Derrick Rose Jeff Green 12 pont.Kevin Love három perc múlva el kellett hagynia a mérkőzést.

Ha nem a támadás volt, akkor a fő probléma a védelem volt. A távollétében. Cleveland várható párbaj az egyes negyedévekben könyvelt után (s) felkínálja 43, 33, 38 és 34 pont.

összegyűjtött 148 pontot a játékban, hogy hosszan tartó, a rekord kiegyenlítő kellemetlen Cavaliers. Az első és eddig az utóbbi időben ez történt 1972-ben párbajt Philadelphiában.

Hármas Eastern Conference bajnokok elvesztette 10 14 játékok, beleértve a három utolsó mindig több, mint 24 pont. “Olyan sok olyan pontot kaptam, amelyet eddig a karrieremhez nem kötöttem, és valószínűleg még egy videojátékban sem. Mindent megváltoztatták, amit elértek “- mondta James.

A Cleveland vendégek szinte nem érezték nyomást.A mez Thunder és James nagy riválisa Paul George szabadon lendült 36 pontot és hét doskokům, Carmelo Anthony hozzáadunk 29 pontot és 10 lepattanót, Steven Adams 25 pontot és 10 lepattanót és Russell Westbrook 23 pontot, 20 gólpasszt és kilenc lepattanót. </P >

Oklahoma City ünnepli a negyedik egymást követő győzelmet, amikor nem vezetett, és 31 pontig vezetett. Cleveland sikerült ötödik az utolsó hat játékot.

Ha a tábla James Harden, Chris Paul és Clint Capela, Houston gyarapodását. A 17-es egyenleg a győzelemért és a vereségért ebben a kompozícióban nem javította a Rocketeket a címvédő és a legjobb arany állami verseny ellen.

A Warriors 14 játék után elvesztette a győztes csíkot a riválisok pályáin.Paul vigyázott rá 33 pont, 11 lepattanó, hét gólpassz, Harden, a második mérkőzés sérülés után már 22 ponttal és nyolc segíti, Capela szerzett 18 pontot.

Kevin Durant vezette a Warriors shooter 26 ponttal, Draymond Zöld 21 pontot kapott, és Curry 19 pontot szerzett, amikor 15-ből 15-ből lőtt. Az egyik legújabb, végül vele blokkolt Harden.

A szombaton meccsek NBA Minnesota  nélkül Jimmy Butler konzultált a második csapat tábla Eastern Conference Toronto 115 : 109. A Timberwolves eltörölte a tizenegy pontnyi veszteséget a párbajban.

A fő oka az volt, Andrew Wiggins 29 pontot és Karl Anthony Towns 22 ponttal (összes második felében), 10 lepattanó, ami hozzá az összes pontot, de a második félidőben.Taj Gibson felhalmozott 14 pontot és nyolc lepattanót.

Raptors semmi érvényes Kyle Lowry 40 pont, Toronto hátvéd fordult hat hárompontos lövés. DeMar DeRozan kapott 20 pontot.

Wesley Matthews vezette a Mavericks a 23 pont, Dirk Nowitzki szezonális maximum emelkedett a 21 pontot – ugyanaz metu kapott még újonc Dennis Smith Jr.

Kiváló felvételi eltöltött éjszaka egy Grizzlies mez Wayne Selden, míg 26 perc alatt felhalmozott 31 pont, öt hármasával változott hét próbálkozás.Marc Gasol volt 16 ponttal és hét gólpassz, JaMychal Zöld landolt 16 golyót.

De a Sixers támaszkodhatott Joel Embiida (29 pontot és kilenc lepattanót), Ben Simmons (16 pontot és kilenc gólpassz) és Timothého Luwawu -Cabarrota (16 pont).

Atlanta – Chicago 97: 113 – Charlotte – Miami 105: 106 < br> Minnesota – Toronto 115 109 Fő New Orleans – Memphis 111 104 Fő Philadelphia – Milwaukee 116: 94 Fő Portland – Dallas 117: 108 Fő Utah – Clippers 125: 113